Współpraca

ASTI Apartamenty jest firmą zajmującą się najmem krótkoterminowym luksusowych apartamentów na terenie całego kraju.

Najem krótkoterminowy apartamentów w Szczecinie to alternatywa dla pobytu w hotelu. Jest to udostępnienie apartamentu na krótkie oraz długie okresy czasu przy jednoczesnym zapewnieniu usług podobnych do hoteli klasy biznes (np. odbioru z lotniska, śniadania, wymiana pościeli itd.). W wielu przypadkach, skorzystanie z takiego rodzaju zakwaterowania w Szczecinie jest bardziej opłacalne niż wynajęcie pokoju hotelowego. Jednocześnie, nocowanie w apartamentach daje pełną swobodę i pozwala poczuć się „jak w domu”.

Oferta współpracy z Asti Apartamenty to propozycja dla osób i firm szukających zakwaterowania dla swoich klientów oraz pracowników na terenie Szczecina, w apartamentach o wysokim standardzie, znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach Szczecina. Dzięki współpracy z nami możecie Państwo osiągnąć dodatkowe oszczędności lub zyski sięgające od 10 % do 30 % wartości brutto pobytu w naszych apartamentach.

Ta odmiana najmu pozwala na osiągniecie wyższej rentowności z inwestycji we współpracę z ASTI Apartamenty niż w przypadku podobnych firm.

Nieustanny rozwój Szczecina jako centrum biznesowego i turystycznego powoduje, że potrzeby zakwaterowania przyjezdnych zwiększają się. Jednocześnie ograniczona liczba hoteli w najlepszych lokalizacjach Szczecina winduje ceny doby hotelowej, która w przypadku konieczności zakwaterowania więcej niż jednego podróżnego staje się wydatkiem z kategorii luksusu.

Misją Asti Apartamenty jest zapewnienie, aby Państwa pracownicy i klienci byli usatysfakcjonowani z pobytu w Szczecinie oraz żeby chętnie do Nas wracali, generując dla Państwa bezpośredni dodatkowy dochód lub oszczędności. Asti Apartamenty dba o najlepszy stosunek ceny do jakości apartamentu oferowanego na rynku do wynajmu dla podróżnych nocujących w Szczecinie.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu personelowi wiemy, że współpraca z Nami oraz promocja Państwa działalności wsparta usługami dodatkowymi świadczonymi przez Asti Apartamenty, zapewni dodatkowe zyski oraz oszczędności, które będą generowane ciągle i systematycznie będą wzrastać. Dodatkowo firma Asti oferuje ubezpieczenie dla Państwa klientów oraz pracowników przebywających w naszych apartamentach oraz pełną obsługę prawną oraz techniczną.

Wierzymy, że współpraca z Asti Apartamenty pozwoli Państwu na pozyskanie dodatkowych klientów oraz co za tym idzie dodatkowego dochodu eliminując niezadowolenie z bazy noclegowej w Szczecinie. W przypadku zainteresowania współpracą z Asti Apartamenty w tym lub innym zakresie, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy .

Współpraca dla właścicieli apartamentów (mieszkań)

Najem krótkoterminowy to jedna z form inwestowania w nieruchomości mieszkaniowe.

Nieustanny rozwój Szczecina jako centrum biznesowego i turystycznego powoduje, że potrzeby zakwaterowania przyjezdnych zwiększają się. Jednocześnie ograniczona liczba hoteli w najlepszych lokalizacjach Szczecina winduje ceny doby hotelowej, która w przypadku konieczności zakwaterowania więcej niż jednego podróżnego staje się wydatkiem z kategorii luksusu.

Krótkoterminowy wynajem apartamentów w Szczecinie to alternatywa dla pobytu w hotelu. Jest to udostępnienie apartamentu na krótkie okresy czasu przy jednoczesnym zapewnieniu usług podobnych do hoteli klasy biznes (np. odbioru z lotniska, śniadania, wymiana pościeli itd.). W wielu przypadkach, skorzystanie z takiego rodzaju zakwaterowania w Szczecinie jest bardziej opłacalne niż wynajęcie pokoju hotelowego. Jednocześnie, nocowanie w apartamentach daje pełną swobodę i pozwala poczuć się „jak w domu”.

Najem krótkoterminowy z Asti Apartamenty to propozycja dla osób posiadających lub inwestujących w nieruchomości na wynajem o podwyższonym standardzie, znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach Szczecina. Ta odmiana najmu często pozwala na osiągniecie wyższej rentowności z inwestycji niż najem długoterminowy, przy zachowaniu nienagannego stanu lokalu (przykładowo – mieszkanie sprzątane jest każdorazowo po wyjeździe gościa, a wszelkie usterki natychmiast naprawiane).

Zaletą najmu krótkoterminowego jest również możliwość korzystania z nieruchomości w okresach, w których właściciel mieszkania potrzebuje w nim przenocować lub np. udostępnić je osobom trzecim (rodzinie na krótki pobyt w Szczecinie).

Misją Asti Apartamenty jest zapewnienie, aby Państwa nieruchomość zarabiała możliwie najwięcej i najdłużej w porównaniu do najmu długoterminowego. Asti Apartamenty dba o najlepszy stosunek ceny do jakości apartamentu oferowanego na rynku do wynajmu i zapewnia, aby był on możliwie najczęściej wynajmowany przez podróżnych nocujących w Szczecinie. Dodatkowo, Asti Apartamenty dokłada wszelkich starań, aby Państwa apartament w Szczecinie był utrzymany w nienagannym stanie tj. był jak najbardziej atrakcyjny dla klienta, ale jednocześnie nie wymagał napraw zawinionych przez lokatorów, których ewentualny koszt musiałby ponieść właściciel nieruchomości.

Promocja Państwa nieruchomości wsparta usługami dodatkowymi świadczonymi przez Asti Apartamenty sprawia, że krótkoterminowy pobyt w apartamentach jest atrakcyjną alternatywą dla podróżnych, w porównaniu do noclegu w hotelu. Dodatkowo firma Asti oferuje ubezpieczenie Państwa apartamentu do kwoty 200 000 złotych oraz pełną obsługę prawną oraz techniczną.

Wierzymy, że usługi Asti Apartamenty pozwolą Państwu na dochodowe i bezproblemowe inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe w Szczecinie. W przypadku zainteresowania współpracą z Asti Apartamenty w tym lub innym zakresie, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy .